Používáte zastaralý prohlížeč Internet Explorer. Prosím nainstalujte si moderní prohlížeč, typu Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Brave nebo Vivaldi, ,aby vám webové stránky fungovaly.

Přeskočit na navigaci Přeskočit na obsah

Chcete se podělit o své zkušenosti? Nabídněte příspěvek na konferenci

13/05/2023

Přihlašování k aktivní účasti na konferenci bylo možné do 15.06.2023. Pokud nám chcete nabídnout příspěvek, který by neměl na konferenci chybět, kontaktujte nás přes e-mail bezpecnejsi@ostrava.cz.

Jaká témata příspěvků hledáme?
Zajímají nás témata prevence kriminality, která jsou v souladu se Strategií prevence kriminality v České republice na léta 2022–2027 a Národní strategií primární prevence rizikového chování dětí a mládeže na období 2019–2027 a zrcadlí se v nich:

  • multidisciplinární spolupráce
  • sdílení dobré praxe, zajímavých zkušeností i neúspěšných cest
  • úspěch v posunování situací pozitivním směrem
  • novinky, inovativní přístupy u nás i v zahraničí
  • povzbuzení, že na to nejsme sami

Jakou formu prezentace příspěvků očekáváme?
Interaktivní, workshopy, praktické ukázky, s účastí přímo zapojených aktérů, vzdělávací, panelové diskuze, přednášky, které vtáhnou posluchače do tématu, divadelní představení a další živé formáty. Také výstupy z vědecké činnosti, z realizovaných projektů, výzkumů a zajímavé teoretické koncepty.

Máte chuť podělit se o své zkušenosti a výsledky své práce a nestihli jste řádný termín registrace? Napište nám na e-mail bezpecnejsi@ostrava.cz.